Naše rekreační ubytování je umístěno v celém patře rodinného domu, což Vám zajistí dostatek soukromí a prostoru. Máte k dispozici čtyři pohodlná lůžka, včetně manželské postele v ložnici a dalších dvou samostatných postelí s možností přistýlky v dalším pokoji. Pokud potřebujete dětskou postýlku, rádi ji pro Vás připravíme. V celém apartmánu platí zákaz kouření, ale pro kuřáky máme připravené místo na dvoře s popelníkem a možností posezení. Na vyžádání je možné grilování. Pro krátkou procházku lze využít přilehlou cyklostezku, na kterou mohou i pěší.

V našem apartmánu je k dispozici Wi-Fi připojení na internet, které je dostupné v každé místnosti. Ačkoli signál na dvoře bývá slabší, snadno se tam dá relaxovat a vychutnat si pobyt. Při pobytu u nás se nemusíte bát o čistotu, neboť pečlivě dbáme na úklid a hygienu. Pro Vás jsou připraveny čisté ručníky a ložní prádlo, stejně jako přípravky na mytí nádobí a vždy nová houbička. Při delším pobytu se o Váš pokoj postaráme alespoň základním úklidem, aby bylo vše čisté a uklizené. Pokud budete potřebovat výměnu ručníků nebo vysypání odpadkových košů, neváhejte nás kontaktovat.

Vstup do našeho domu najdete na ulici Zahradní č. 17 v Boskovicích. Vstupní chodbou se dostanete na schodiště, které vede až do Vašeho apartmánu. Bohužel tedy náš apartmán není bezbariérový. Není to technicky možné. V předsíni apartmánu najdete věšák a velkou skříň na oblečení, abyste si mohli uložit své věci. Do interiéru doporučujeme vlastní přezůvky, i když jsou pro Vás připravené jednoduché, látkové pantofle.  Ubytování je poskytováno bez stravování. Pokud během Vašeho pobytu budete potřebovat řešit nějaké provozní záležitosti, neváhejte nás kontaktovat buď telefonem v obýváku, či na telefonním čísle 732 418 231.

  

Kuchyně:

  Zde si můžete připravit svoje vlastní jídla, což má několik předností nad stravováním v restauraci. Například:

  • Když vaříte sami, máte plnou kontrolu nad použitými ingrediencemi a můžete se vyhnout přídavku konzervantů, barviv a dalších chemikálií.
  • Vaření doma vám umožňuje upravovat recepty podle svých chuťových preferencí a potřeb. Můžete experimentovat s kořením a přídavkem ingrediencí podle svých gusta.
  • Můžete si plánovat jídelníček podle svých časových možností a preferencí.  

Kuchyně v apartmánu disponuje kompletním vybavením pro vaření a pečení, včetně jídelního a kuchyňského nádobí. Všechny tyto potřeby jsou pečlivě uspořádány v kuchyňské lince. K dispozici jsou rovněž kuchyňské spotřebiče, jako jsou lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, rychlovarná konvice, topinkovač a sendvičovač. Pro hosty jsou k dispozici káva, čaj, cukr, sůl a koření jako součást kuchyňského vybavení.

Obývací pokoj:

     Obývací pokoj je moderně zařízen a nabízí Vám pohodlné posezení na sedací soupravě s křesly. Součástí vybavení je i obývací stěna s LCD televizorem, který je připojen k internetu, takže si můžete prohlížet třeba oblíbená videa na YouTube. Pro zábavu pro děti jsou k dispozici přehrávač DVD a disky s různými filmy. Nechybí ani konferenční stolek, kde si můžete v klidu popovídat nebo si vychutnat kávu. 

Koupelna:

     V koupelně najdete sprchový kout a prostornou vanu, stejně jako umyvadlo s větším zrcadlem a úložnými prostory. Jsou k dispozici ručníky, mýdlo a koupelová pěna. Koupelna je také vybavena automatickou pračkou, žehličkou a fénem, takže nemusíte nic nosit s sebou.

Ložnice:

    V ložnici se nachází pohodlná manželská postel s nočním stolkem a lampičkou pro příjemné večerní čtení. K dispozici je také křeslo a skříňky pro uložení vašich věcí. Pro milovníky knih je připravena knihovnička s výběrem různých titulů.

Další místnost (dětský pokoj):

    V této místnosti se nachází jedna postel a další vyšší postel, kterou lze rozložit na dva samostatné lůžka pro pohodlné spaní jako přistýlku. Přistýlku tedy netvoří pouze skládací nebo jinak nepohodlná postel, ale pevná postel s dostatečným komfortem pro odpočinek. Pro děti jsou k dispozici hračky, knihy a dětský stůl s židličkami, uložené v prostorných skříních. Pokud je to potřeba, můžeme připravit i dětskou postýlku – stačí nám dát vědět předem.

WC

     S umyvadlem, skříňkou, ve které je připraven adaptér na WC pro děti.

Parkování:

     Parkování je možné zdarma v uzamykatelné garáži v areálu objektu, nebo i před domem. Klíč získáte při příjezdu nejen od apartmánu, ale tedy také od garáže. V době příjezdu je možné zaparkovat přímo před vchodem, ale potom doporučujeme využívat stání v garáži, či před ní.

Úschovna jízdních kol, či zavazadel

Na dvoře domu je k dispozici uzamykatelný přístřešek, který slouží jako úschovna jízdních kol a zavazadel – klíč od zámku si opatrujete sami. Pokud dojedete do Boskovic dříve než je check-in, rádi Vám nabídneme možnost využití této úschovny. Prosíme, abyste nás o této skutečnosti předem informovali.

——————————————

Něco z využití pro děti:

– venkovní houpačka

– dětská chůvička

– dětská jídelní židlička

– dětská postýlka

– adaptér na WC

– dětské schůdky

– hračky, knihy, disky DVD

– stolní hry

– pastelky, magnetická tabule