Popis apartmánu

     Apartmán je k dispozici jako celé patro rodinného domu. Nejedná se tedy o chatu, či přístavek k budově. V apartmánu jsou k dispozici celkem čtyři lůžka, z toho manželská postel v ložnici a manželská postel v dětském pokoji. V případě zájmu je možno dodat dětskou postýlku. Všechny místnosti jsou nekuřácké. Pro kuřáky lze využít prostor na dvoře domu, kde je umístěn popelník. Doporučujeme vlastní přezůvky, i když jsou pro Vás připravené jednoduché, látkové pantofle.  Ubytování je poskytováno bez stravování.

Je k dispozici WiFi připojení na internet, dostupné v každé místnosti apartmánu. Dbáme na čistotu, aby byli u nás hosté spokojeni. Samozřejmostí je čisté ložní prádlo, ručníky, utěrky na nádobí a přípravky pro mytí nádobí, houbička na mytí nádobí je při každém pobytu měněna. Při pobytu delším než 3 dny zajišťujeme v dopoledních hodinách základní úklid. Jedná se o úklid podlahy, vysání koberců a vysypání odpadkových košů. Na požádání zajistíme výměnu ručníků. Samozřejmě vše bez příplatku. V případě potřeby řešení provozních záležitostí během pobytu nás kontaktujte na tel. čísle  732418231.

     Vstup do domu na ulici Zahradní č. 17 v Boskovicích je tvořen vstupní chodbou, ze které vede schodiště do patra domu, kde je vlastní ubytování. Chodba je vybavena předsíňovou stěnou se zrcadlem a věšákem, dále pak skříní na oblečení. K dispozici je dále:

Kuchyně:

     Kuchyně je kompletně vybavená jak jídelním nádobím, tak i nádobím pro vaření a pečení. Tyto věci jsou uloženy v kuchyňské lince. Dále jsou v kuchyni kuchyňské spotřebiče – lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, rychlovarná konvice, topinkovač a sendvičovač. K dispozici je  jako příslušenství kuchyně čaj, káva, cukr, sůl a koření.

Obývací pokoj:

     Je vybaven obývací stěnou s LCD televizorem připojeným k internetu, takže si můžete prohlížet například YouTube. Dále je k dispozici přehrávač DVD spolu s disky DVD pro děti. V obývacím pokoji je sedací souprava s konferenčním stolkem a křesly. 

Koupelna:

     Prostorná koupelna je vybavena sprchovým koutem, vanou a umyvadlem se zrcadlem a skříňkami. Jsou připraveny ručníky, mýdlo a pěna do koupele. Ve vybavení koupelny je rovněž automatická pračka a žehlička. Ve skříňce rovněž naleznete fén.

Ložnice:

    V ložnici je manželská postel s nočním stolkem, křeslem, lampičkou a skříňka s LCD televizorem. Dále je zde knihovnička s knihami.

Dětský pokoj:

    V dětském pokoji je rozkládací (vysouvací) postel, kdy je z ní možno udělat dvě samostatná lůžka pro spaní. Dále jsou zde k dispozici hračky pro děti, knihovna s dětskými knihami, dětský stolek s židličkami a skříně na oblečení. Po dohodě předem je i možnost dětské postýlky.

WC

     S umyvadlem, skříňkou, ve které je připraven adaptér na WC pro děti.

Parkování:

     Parkování je možné zdarma v uzamykatelné garáži v areálu objektu, nebo i před domem. Doporučujeme využívat stání v garáži.

Úschovna jízdních kol, či zavazadel

Na dvoře domu je možno využít uzamykatelný přístřešek jako úschovnu jízdních kol. Tento přístřešek je možno využít i pro úschovu zavazadel. Například po domluvě, když dojedete do Boskovic dříve, než jsou ubytovací hodiny.

——————————————

Máme připraveno pro děti:

– dětské pískoviště a hračky na písek

– dětská chůvička

– dětská jídelní židlička

– dětská postýlka

– adaptér na WC

– dětské schůdky

– hračky, knihy, disky DVD

– stolní hry

– pastelky, magnetická tabule