Umožňujeme pouze pobyt krátkosrstých plemen menší velikosti. Pokud máte doma větší plemeno psa, jako například labradora nebo německého ovčáka, bohužel pro ně není naše ubytování vhodné a nemůžeme takové zvíře ubytovat..

V našem ubytovacím řádu není povoleno mít zvířata v apartmánu. Avšak chápeme, že někdy nemáte kam svého mazlíčka dát během pobytu. V takových případech se nebojte požádat o výjimku, rádi vám pomůžeme. Pokud s sebou pro zvířátko přinesete pelíšek nebo oblíbené hračky, bude se mu u nás cítit jako doma. Máme totiž zvířata rádi.

Vždy se snažíme být ohleduplní a respektovat pravidla, proto Vás prosíme, abyste nás předem kontaktovali, pokud byste chtěli ubytovat se zvířetem. Bez naší předchozí dohody není možné zvíře ubytovat. Budeme rádi, když se o této výjimce domluvíme předem. Což můžete učinit jedině telefonicky (ne e-mailem) na našem telefonním čísle 732 418 231.

Berte prosím na vědomí, že v případě jakéhokoliv poškození nebo znečištění vybavení apartmánu ze strany zvířete, budeme postupovat v souladu s ubytovacím řádem a požadovat náhradu škody.

Prosím vezměte na vědomí, že pokud se dohodneme na ubytování zvířete, je nutné dodržovat určitá pravidla. Zvíře nesmí být v žádném případě ponecháno samo v apartmánu a nemá přístup na postele či křesla. Na dvoře u domu zvíře nesmí běhat volně. Je nutné zajistit bezpečné a zodpovědné chování zvířete.