Údaje ubytovaných

Údaje ubytovaných

Abychom co nejvíce usnadnili Váš pobyt a nemuseli jsme Vás při příjezdu zdržovat, nebo na nás čekat, vyplňte prosím následující údaje. Bez těchto údajů Vás nemůžeme ubytovat, proto prosím dbejte na jejich správné vyplnění. Je nutné vyplnit údaje každé osoby, včetně dětí.

V případě ubytování cizích státních příslušníků, musíme data zasílat cizinecké polici. V případě, že cizí státní příslušník vyplní data nepřesně, vystavuje se postihu ze strany České republiky.Vyplňte ubytovanou osobu a odešlete údaje. Pokud je ubytovaných osob víc, vyplňte nejprve jednu osobu a odešlete. Poté vyplňte druhou osobu a odešlete. Postupujte takto až k poslední ubytované osobě. U dětí, které nemají doklad uveďte do políčka čísla dokladu text – „bez dokladu“. Pokud nemáte Vízum, což se týká zejména občanů České republiky, uveďte do políčka Vízum text – „bez víza“. V případě jakýkoliv problémů při vyplňovaní formuláře, či dotazů, nás kontaktujete na emailové adrese: chalupaboskovice@seznam.cz

  • Údaje z tohoto formuláře se nikam neukládají. Jedná se o e-mailový formulář a pokud data pomocí tohoto formuláře odešlete, je to stejné, jakoby jste nám poslali e-mail. Nic jiného tento formulář nemá za úkol. Pokud formulář nechcete z nějakého důvodu vyplnit, při příjezdu si každá ubytovaná osoba musí nachystat svůj občanský průkaz, či cestovní pas.
  • Předem uvádíme, že nemáme recepci a v případě nevyplnění formuláře můžete na ubytování při vašem příjezdu čekat až hodinu.

Údaje potřebujeme zapsat do knihy ubytovaných, což musíme učinit ze zákona. Není to žádná naše soukromá aktivita.


    ------------

    Datum narození (Birthdate)

    Vyberte typ dokladu (type of document):
    Občanský průkaz (Identity card)Cestovní pas (Passport)