Mobilní dům se nachází v klidné, okrajové části Boskovic. Jedná se o ubytování kempingového typu, jaké naleznete např. v kempech, tábořištích. Není to zděná budova, proto tento druh ubytování nabízíme pouze v letních měsících. Je také nutné počítat s tím, že v létě je v mobilním domě tepleji a rozměry některých místností jsou menší, než ve zděných budovách. Z těchto důvodů je spíše ubytování vhodné pro ty, co budou většinu času trávit na výletech.

V mobilním domě jsou k dispozici celkem čtyři lůžka. Manželská postel v ložnici a dvě postele v další místnosti. Prostory mobilního domu jsou nekuřácké. Kouřit je možno venku, na terase, kde je k dispozici popelník. Rovněž z důvodu bezpečnosti není možno uvnitř zapalovat svíčky, nebo rozdělávat jiný otevřený oheň. Rovněž prosím při každém odchodu zkontrolujte, zda-li jsou vypnuté elektrické spotřebiče a varná konvice je mimo svoji základnu.

Doporučujeme vlastní přezůvky, se kterými můžete i na terasu.  Podlaha terasy je omyvatelná. Ubytování je poskytováno bez stravování.

Je k dispozici WiFi připojení na internet, dostupné v každé místnosti mobilního domu i na terase. Dbáme na čistotu, aby byli u nás hosté spokojeni. Samozřejmostí je čisté ložní prádlo, ručníky, utěrky na nádobí a přípravky pro mytí nádobí, houbička na mytí nádobí je při každém pobytu měněna. Při delším pobytu než tři dny zajišťujeme zpravidla v dopoledních hodinách základní úklid. Jedná se o úklid podlahy, případné vysání koberců a vysypání odpadkových košů. Na požádání zajistíme výměnu ručníků. Samozřejmě vše bez příplatku. Pro Vaši bezpečnost jsou v mobilním domě umístěna požární čidla. V případě potřeby řešení provozních záležitostí během pobytu nás kdykoliv kontaktujte na tel. čísle  732418231.

     Mobilní dům je součástí apartmánu Chalupa Boskovice. Pokud by Vám pobyt v mobilním domě nevyhovoval, můžete využít i náš apartmán, jehož internetové stránky jsou chalupaboskovice.cz

V mobilním domě se nachází:

Kuchyně:

     Kuchyně je kompletně vybavená jak jídelním nádobím, tak i nádobím pro vaření. Tyto věci jsou uloženy v kuchyňské lince. Dále jsou v kuchyni kuchyňské spotřebiče – lednice, mikrovlnná trouba, dvoukolový elektrický vařič, rychlovarná konvice, sendvičovač. K dispozici je  jako příslušenství kuchyně čaj, káva, cukr, sůl a koření.

Obývací pokoj:

     Je vybaven nábytkem, LCD televizorem, radiopřijímačem. V obývacím pokoji je sedací souprava s konferenčním stolkem. 

V obývacím pokoji a kuchyni (tyto jsou spojeny jako jedna větší místnost), je umístěna klimatizační jednotka. Při chladnějším počasí si zde můžete naopak přitopit elektrickým radiátorem. Tyto přístroje jsou zvlášť placené prostřednictvím mincovníku.

Koupelna:

     Je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a skříňkou a věšáky. Jsou připraveny ručníky, mýdlo.

Ložnice:

    V ložnici je manželská postel a skříňka se zrcadlem a pod postelí naleznete krabici s hračkami pro děti.

Místnost s dvěma lůžky:

    Tato místnost není z důvodu své velikosti primárně určena k obývání, ale pouze k přespání. Nachází se v ní dvě místa pro spaní s výsuvnou postelí.

WC

     S umyvadlem a toaletními potřebami.

Parkování:

     Parkování je možné zdarma u mobilheimu, ve vnitřní části dvora za uzamykatelnou bránou.