– Při obsazení mobilního domu 1 osobou :    900 ,- Kč/noc

– Při obsazení mobilního domu 2 osobami : 1200 ,- Kč/noc

– Při obsazení mobilního domu 3 osobami : 1400 ,- Kč/noc

– Při obsazení mobilního domu 4 osobami : 1500 ,- Kč/noc

V ceně pronájmu jsou zahrnuty poplatky obci, energie a úklid.


Storno poplatky

Rezervace stornována 3 dny před zahájením pobytu………… 50 % z celkové ceny

Rezervace stornována 24 hodin a méně před zahájením pobytu………100% z celkové ceny

Máme pochopení pro odůvodněné nenadálé situace. Toto řešíme individuálně.

Platební podmínky

Platbu za ubytování lze provést jedině převodem na bankovní účet. V krajním případě lze pobyt zaplatit i prostřednictvím platební karty (přes platební terminál) na místě, nebo v hotovosti. Tento druh platby lze využít pouze v případě last minute, nebo pokud si pobyt zarezervujete méně než 7 dní před nástupem ubytování. V případě platby kartou nám dejte prosím vědět přibližnou dobu Vašeho příjezdu, aby jste nemuseli na místě zbytečně čekat, až se dostavíme s platebním terminálem.

Rovněž můžeme vystavit fakturu pro Vašeho zaměstnavatele (FKSP), splatná je bankovním převodem. V tomto případě nás s předstihem kontaktujete e-mailem, abychom si dohodli fakturační údaje a také hlavně to, co požaduje mít zaměstnavatel na faktuře uvedeno.


Při platbě převodem na bankovní účet

Po provedené a potvrzené rezervaci, zašlete platbu za ubytování prostřednictvím bankovního převodu na náš bankovní účet minimálně 7 dní před nástupem ubytování. Avšak pokud při učiněné a potvrzené rezervaci, kdy souhrnná částka za ubytování přesáhne 10 000,- Kč, požadujeme zaplatit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny do pěti dnů od potvrzené rezervace. Pokud se rozhodnete pro platbu bankovním převodem, bude Vám zaslán variabilní symbol platby. Jako doklad o zaplacení Vám slouží výpis z Vašeho bankovního účtu.

Číslo bankovního účtu pro platby z tuzemska

2001757661/2010


Pro platby ze zahraničí

Název bankovního účtu: Marie Sedláková

IBAN: CZ97 2010 0000 0020 0175 7661

SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX


Při platbě prostřednictvím platební karty na místě – přes platební terminál

Nepodporujeme staré typy platebních karet, které mají pouze magnetický proužek. Platební karta musí být buď bezkontaktní, nebo s čipem, nebo kombinace. Jako doklad o zaplacení slouží výpis z Vašeho bankovního účtu. Dále doklad, který Vám bude dle Vašeho výběru zaslán buď prostřednictvím SMS, nebo e-mailu. Záleží, co si při platbě zvolíte. Pro platbu přes terminál akceptujeme následující platební metody: