Informace související s Covid-19

Vzhledem k uzavření státních hranic rezervace pro zahraniční hosty zatím nepřijímáme. Z důvodu Covid 19 dodržujeme určitá opatření. Před rezervací ubytování je zapotřebí se seznámit s ubytovacím řádem, zejména se skutečností, že neubytujeme osoby v karanténě. Pokud s ubytovacím řádem nesouhlasíte, rezervaci neprovádějte.

     U vstupu do domu, u venkovního posezení,  je připravena pro hosty desinfekce na ruce. Je nutné, aby ji každá ubytovaná osoba při každém příchodu z veřejného prostranství použila. Nesplnění této podmínky je v rozporu s ubytovacím řádem a z tohoto důvodu může být pobyt hosta ukončen okamžitě a bez náhrady. Při provádění úklidu, mezi jednotlivými ubytovacími turnusy nyní neprovádíme pouze standardní úklid. Ale i desinfekci všech kontaktních ploch, zejména vypínače, madla, dálkové ovladače, stoly, atd. Několikrát denně bude provedena desinfekce společných prostor. Celkově postupujeme dle pokynů MZ ČR.

     Nemáme v plánu pobyty zdražovat, i když na desinfekční opatření vydáváme určité finanční prostředky. Proto prosím o dodržování očisty rukou při příchodu z veřejného prostranství a častější mytí rukou v interiéru. Aby naše práce a vložené finanční prostředky nebyly zbytečné.